Źródło: http://now-events.net/pl/page/3607231

Rokitnicki Jarmark Adwentowy


Źródło: http://now-events.net/pl/page/3607231

W dniu 14  grudnia Panie z Ośrodka Wsparcia dla Kobiet po raz kolejny uczestniczyły w jarmarku na terenie Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rokitnicy, organizowanego przez Kartel Kulturalny.

Mieszkanki Ośrodka przygotowały poczęstunek w postaci własnoręcznie wykonanych wypieków oraz gorących napojów. Na stoisku dostępne były rękodzieła: ozdoby świąteczne i zdobione pierniczki na sianku. Osoby odwiedzające stoisko mogły również nabyć „Talerz Miłosierdzia”, powiązany z ogólnopolską akcją charytatywną Towarzystwa.

Jarmark Adwentowy organizowany przez Kartel Kulturalny stały się ważnym elementem wspierającym pracę terapeutyczną z kobietami i dziećmi przebywającymi w Ośrodku. Wykonane przez mieszkanki rękodzieła i poczęstunek pomaga w realizacji celów oraz zaplanowanych działań w drodze do usamodzielnienia.

Stoisko miało charakter promocyjno – informacyjny. Pracownicy Ośrodka z mieszkankami  rozdawali ulotki o programie Ośrodka osobom zainteresowanym. Ulotki zostały w całości sfinansowane ze środków EOG w ramach projektu „Przystanek OWDK”. Za udział w Jarmarku Adwentowym otrzymaliśmy podziękowania od organizatora.

 


Udostępnij lub drukuj:
  • Print
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • PDF